W jaki sposób tanio kupić suknię ślubną?

By | 12 marca 2016

Kreacja ślubna jest sporą częścią ślubnego budżetu. Uśredniona cena sukienki z dodatkowymi akcesoriami to koszt około 2000-3000 zł. Nie każda pani młoda może sobie niemniej jednak pozwolić na takowy wydatek. Co więcej coraz większa część pań po prostu nie chce przeznaczać takiej sumy pieniędzy na sukienkę, która de facto posłuży tylko podczas tego wieczoru. Jak w związku z tym znaleźć rozwiązanie doskonałe? Innymi słowy – jak wybrać sukienkę ślubną, która będzie piękna, ale również nie będzie nadzwyczaj droga? Dostępnych jest wiele możliwości i oczywiście opłaca się je poznać.

Uszyj kreację u krawcowej

Jedną z możliwości jest uszycie sukienki na ślub po prostu w salonie krawcowej. Takie rozwiązanie jest w dużym stopniu bardziej korzystne pod względem ceny. Trzeba tylko udać się do krawcowej i przedstawić swoją wizję na kreację ślubną, posiadająca doświadczenie krawcowa uszyje suknię marzeń w znacznie niższej cenie. Zwykle suknię uszytą w ten sposób można kupić już od 1000 zł w górę. Bardzo dużą zaletą jest to, iż cenę można zawsze negocjować – im mniej akcentów i błyskotek, tym cena będzie niższa.

Znajdź kreację w sieciówce

Bardzo popularne stają się kreacje ślubne wybrane w zwyczajnych sieciowych sklepach. Choć poniektóre kobiety taki pomysł może przerażać, to niemniej jednak wystarczy popatrzeć na przykładowe sukienki ślubne z siecówek, które w zestawieniu z pięknymi dodatkami prezentują się niejednokrotnie lepiej niż drogie kreacje z salonów z modą ślubną. Koszt zakupu tego typu kreacji nie jest ogromny – sukienka nie kosztuje więcej niż kilkaset złotych. Zaoszczędzić można na niej w następstwie tego bardzo dużo.

Suknie w cenach promocyjnych

Inną możliwością jest również kupienie sukni ślubnej w wyprzedażowej cenie. Taką możliwość dają między innymi salony z sukniami ślubnymi, które wystawiają kreacje w ofercie wyprzedaży. Trzeba jednak przyznać, że pomimo cen atrakcyjnych dla wielu osób mogą one w dalszym ciągu być zbyt wysokie. Zatem można ponadto pokusić się o poszukiwania kreacji ślubnej w sklepach online, zwłaszcza w tych zagranicznych. W wielu e-sklepach znaleźć można bowiem kreacje ślubne w niezwykle atrakcyjnych cenach. Chcąc dokonać zakupu w Polsce należy na pewno sprawdzić aukcje w internecie, gdzie często można zakupić suknie ślubne w świetnych cenach.

Suknia do ślubu z drugiej ręki

Istnieje również możliwość kupienia sukienki ślubnej z drugiej ręki, to znaczy po prostu sukni ślubnej używanej. Sieć internetowa pozwala na wertowanie tysięcy ogłoszeń z używanymi sukienkami. Sukienki są znacznie tańsze i na ogół w świetnym stanie. Jeśli ktoś zatem nie chce przepłacić za sukienkę, to tego rodzaju rozwiązanie sprawdzi się po prostu bardzo dobrze. Można ponadto zajrzeć do komisów mody ślubnej, w których dostępnych jest sporo sukienek, a znalezienie tej perfekcyjnej będzie w rezultacie łatwiejsze.

Sprawdź markowe suknie ślubne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *